021- 81016

امــور مشتریـان


پودر جرم گیر و محافظ لباسشویی
پودر جرم گیر و محافظ لباسشویی
قیمت به ریال : 0
پودر جرم گیر ماشین لباسشویی پروس از بین برنده رسوبات دیگ و المنت ماشین لباسشویی ، افزایش عمر ماشین لباسشویی و موجب تمیزتر شستن البسه.
کد کالا : S131
وضعیت : موجود
  مشخصات کلی
  رسوبات حاصل از شستشو ، مواد شوینده و کلسیم و منیزیم بجا مانده در اثر دمای بالای آب در تاسیسات ، فیلتر ، سنسورها و موتور ماشین لباسشویی شما باعث کاهش طول عمر و کارایی آن شده و از طرفی به علت ته نشینی این رسوبات انرژی الکتریکی بیشتری جهت بالا بردن دمای آب مصرف میگردد ، پس از چندین ماه متوجه خواهید شد که کارایی ماشین لباسشویی شما مثل سابق نبوده و سر و صدای بیشتری دارد (رسوبات بجا مانده در ماشین لباسشویی اصلی ترین عامل خرابی این وسیله می باشد ) از طرفی در هنگام شستشو ، آهک موجود در آب در تار و پود البسه شما نفوذ کرده و باعث می گردد تا البسه شما رنگ ، نرمی و لطافت اولیه خود را پس از یک یا دوبار شستشو از دست بدهند. پودر جرمگیر ماشین لباسشویی پروس ، با فرمول جرمگیر خود حتی در آبهای سرد و سخت حل گردیده و تمامی رسوبات بجا مانده از شستشو در ماشین لباسشویی را از بین برده و در نتیجه باعث افزایش طول عمر آن و کاهش انرژی مصرفی و همینطور مانع از رنگ پریدگی و زبر شدن لباس های شما پس از شستشو می شود.

  توجه :

      پودر جرمگیر پروس را در هر شستشو همراه با پودر لباسشویی در دریچه لباسشویی اضافه کرده و ماشین را روشن کنید.
      در مناطقی که درجه سختی آب (میزان کلسیم و منیزیم محلول در آب) بالاست به میزان یک فنجان و در مناطقی که میزان سختی آب متوسط می باشد نصف  فنجان استفاده گردد.
   
  مشخصات فنی
  مشخصات پودر شوینده
  کشور تولید کننده ترکیه
  برند Peros
  وزن 625 گرم
  نظرات کاربران

  نام و نام خانوادگی :
  ایمیل :
  * متن کامنت :
   

  پرسش و پاسخ
  * نام و نام خانوادگی :
  * ایمیل :
  تلفن :
  * پرسش :